Series
Ratings
44
Your Home is My BusinessRated ★ 1.0
아오이 호 노오Rated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 5.0
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
The CravingsRated ★ 5.0
下北沢ダイハードRated ★ 4.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Wise and FoolishRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0