Titles you rated
The WitcherRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0