Movies
Ratings
1114
Frozen IIRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
The King's LettersRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Fifty Shades FreedRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0- Bad BossRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5- Master and ManRated ★ 2.0
- love slateRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5