Series
Ratings
74
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- Big Mouth Season 1Rated ★ 3.5
- F is for FamilyRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0