Series
Ratings
40
VincenzoRated ★ 3.5- Sisyphus : the mythRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Your HonorRated ★ 4.5