Titles you rated
- Kid CopRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 4.0- The True-taste ShowRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0- Two CopsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0