Series
Ratings
88- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Black DovesRated ★ 3.5
- Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- Good GirlsRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5