Series
Ratings
20
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- In the SOOP: FriendcationRated ★ 1.5
- Jinny's KitchenRated ★ 1.5
- Sense8Rated ★ 1.0
MotherRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
- 냉면 랩소디Rated ★ 2.0
- Hanwoo RhapsodyRated ★ 3.5
- Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 2.5
- A Nation of BrothRated ★ 2.5