Series
Ratings
58
Men on a MissionRated ★ 4.5
Blade ManRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5