Titles you rated
FallRated ★ 3.5
Fragments of the Last WillRated ★ 4.5
The Exorcist: BelieverRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Chariots Of FireRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- The RitualRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
CharacterRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5