Titles you rated
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Fake FamilyRated ★ 4.0
Teiichi no Kuni ~Gakuseigai no Kissaten~Rated ★ 3.5- Inspector KooRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- The ChairRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5- Please Like MeRated ★ 4.5
- Please Like MeRated ★ 4.5
- Please Like MeRated ★ 4.5