Movies
Ratings
410- NormalRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Sweet Home AlabamaRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5- Love UntangledRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Lost and FoundRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 3.5- The New Yorker at 100Rated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.5- Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Family StoneRated ★ 1.5- Planet SpoiliaRated ★ 5.0
- 섬Rated ★ 3.0
- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 4.0