Series
Ratings
446- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 3.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
- Sounds of WinterRated ★ 1.5
- Love Transit Season 3Rated ★ 2.5
Love TransitRated ★ 2.5- Love Transit Season 2Rated ★ 2.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
- Last Samurai StandingRated ★ 2.5
- Just a bit EspersRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5- Scandal EveRated ★ 2.5
- Romantics AnonymousRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 2.0