Series
Ratings
176- In Your Brilliant SeasonRated ★ 4.0
- Shine on MeRated ★ 4.0
- Last SummerRated ★ 3.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- Law and The CityRated ★ 4.5
- Love Song in WinterRated ★ 4.0
- The Best ThingRated ★ 3.0
- The First FrostRated ★ 2.5
- Love ScoutRated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 4.5
- Once Upon a Small TownRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.0- Marry My HusbandRated ★ 3.0
- Love Your EnemyRated ★ 5.0
- Brewing LoveRated ★ 4.5
- Best Choice EverRated ★ 3.0
- Serendipity's EmbraceRated ★ 5.0