Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- May It Please the CourtRated ★ 4.0
- CrashRated ★ 3.5
- High CookieRated ★ 3.0
- Han RiverRated ★ 3.5
- Romance in the HouseRated ★ 3.5
- The Judge from HellRated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- Chief Inspector 1958Rated ★ 4.0
- Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.5
- ConnectRated ★ 2.5
- My Lovely LiarRated ★ 3.5
- The TrunkRated ★ 3.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5