Series
Ratings
85
AnnaRated ★ 3.5- Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0- BargainRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5