Series
Ratings
83- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 2.5
The JournalistRated ★ 4.0- Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- From Me to You: Kimi ni TodokeRated ★ 1.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- Queen of VillainsRated ★ 5.0
Love TransitRated ★ 1.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0
Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 5.0