Series
Ratings
122- Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 5.0- Hotei no DragonRated ★ 5.0
- Mr. Housekeeper, Mitazono Season 7Rated ★ 5.0
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 5.0
- Love in May, 2020Rated ★ 5.0
- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 5.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 5.0
PlayerRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 5.0
VivantRated ★ 5.0- 宮部みゆき・4週連続“極上”ミステリー「長い長い殺人」Rated ★ 5.0
Presumed GuiltyRated ★ 5.0
Friends GamesRated ★ 5.0
MemorialsRated ★ 5.0
Banshaku no Ryuugi SpecialRated ★ 5.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 5.0