Movies
Ratings
138
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0- MapadoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Daddy Long LegsRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
BlindRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0- ActressesRated ★ 2.0
PietaRated ★ 2.0- HolidayRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0