Titles you rated
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Mercy for NoneRated ★ 1.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0