Series
Ratings
412
The Hours of My LifeRated ★ 2.5
Left-Eye Detective Special SPRated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 1.0
Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.0
KyojoRated ★ 4.5
Kyouen NGRated ★ 4.5
Beautiful RainRated ★ 1.0
The Woman of S.R.I. Season 20Rated ★ 3.0- Sono Onna, JirubaRated ★ 0.5
Arcana FamigliaRated ★ 0.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
FractaleRated ★ 0.5
ストロベリーナイト・サーガRated ★ 0.5
Unlimited FafnirRated ★ 0.5
Majikoi, Oh! Samurai GirlRated ★ 0.5- おじゃる丸 第4シリーズRated ★ 3.0