Series
Ratings
127- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5- Heartbreak High Season 1Rated ★ 2.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 3.5
- Comedy RoyaleRated ★ 3.5
- Friends from College Season 1Rated ★ 2.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0- The Devil's PlanRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Doona!Rated ★ 2.5
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5