Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.5
Sink or SwimRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5