Series
Ratings
138- Tastefully YoursRated ★ 3.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 2.0
- My Sibling's RomanceRated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 2.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 1.5
- LTNSRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0- Off the REC. SUZYRated ★ 3.0
- Jinny's KitchenRated ★ 2.5
- Between Friendship and LoveRated ★ 1.5
- EXchange Season 2Rated ★ 3.0
- EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 1.0- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 2.5

Youn's StayRated ★ 2.5
Once AgainRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.0