Movies
Ratings
455
PolarRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Open GraveRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
CocoRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
JobsRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5