Series
Ratings
255- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- In Your Brilliant SeasonRated ★ 0.5
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5- Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
- I'll Give You the UniverseRated ★ 0.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
- Human From TodayRated ★ 0.5
- To My Beloved ThiefRated ★ 1.5
OutlanderRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.5