Series
Ratings
55- Delicious GuysRated ★ 3.5
DamoRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0