Series
Ratings
156
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- American VandalRated ★ 3.0
American VandalRated ★ 3.5- Everything Sucks!Rated ★ 3.5
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5- Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
- Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
- Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0