Series
Ratings
59- AdolescenceRated ★ 3.0
- Hyper KnifeRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
No. 6Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
- High School Mystery ClubRated ★ 3.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 5.0- Earth ArcadeRated ★ 5.0
The MistRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0