Series
Ratings
33
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5

Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5