Series
Ratings
28- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.0
Slayers Evolution-RRated ★ 3.0
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0- National Chef TeamRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0