Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
- The WhirlwindRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5- The 8 ShowRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 3.5
- PlutoRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5