Series
Ratings
349- Pursuit of JadeRated ★ 4.5
- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 3.5
- Ao Haru RideRated ★ 4.0
- Dynamite KissRated ★ 2.5
- Link: Eat, Love, KillRated ★ 2.5
- Dear XRated ★ 3.5
- Would You Marry Me?Rated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 5.0

If We Were A SeasonRated ★ 3.0
Blue BirthdayRated ★ 3.0- The WitchRated ★ 2.0
- Crushology 101Rated ★ 2.0
Level 9 ChairmanRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 3.0
- Head Over HeelsRated ★ 3.5
- Family by ChoiceRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0