Series
Ratings
12
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0