Series
Ratings
62
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- Dog Days of SummerRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- NCT 127: The Lost BoysRated ★ 5.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0

Semantic ErrorRated ★ 4.0- Harry Potter: Hogwarts Tournament of HousesRated ★ 3.5
- Boys' Mind Camp - NCT DREAMRated ★ 5.0
- Singles' InfernoRated ★ 4.0
- Street Woman FighterRated ★ 3.5
- My NameRated ★ 4.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- The Movies That Made UsRated ★ 5.0

Love&JoyRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0