Series
Ratings
108
Lupin the Third: Dragon of DoomRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5- Zero DayRated ★ 3.5
- Dream ProductionsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.0- Sand Land: The SeriesRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Mystery of the Hemingway PapersRated ★ 3.0
Lupin the Third: Steal Napoleon's Dictionary!Rated ★ 3.0
Lupin the Third: Bye Bye Liberty CrisisRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Descending Stories: Showa Genroku Rakugo ShinjuRated ★ 4.5
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
総理と呼ばないでRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
A Flawless ConciergeRated ★ 3.5
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 4.0