Series
Ratings
354
원피스 1기Rated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.0
頭文字D BATTLE STAGERated ★ 2.0
Initial D: Fifth StageRated ★ 3.0
アホガールRated ★ 5.0
ベン・トーRated ★ 4.5
Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 2.5
MAJOR ワールドシリーズ編 ~夢の瞬間へ~ +メッセージRated ★ 2.0
Major Season 4Rated ★ 4.0
Major Season 3Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.0
Re : CREATORSRated ★ 5.0
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Zoids: New Century/ZeroRated ★ 3.0
ZoidsRated ★ 2.5