Series
Ratings
20
Curious George Season 1Rated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 3.5
おかしなガムボールRated ★ 4.5
Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Magical DoReMiRated ★ 4.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Ping-Pong ClubRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5
iCarlyRated ★ 4.0