Series
Ratings
371
Stranger Season 2Rated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- RakujitsuRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 3.5
- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 4.0
An Invisible CradleRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 2.5- Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Ferris Wheel at NightRated ★ 3.5- Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
- Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0- The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 3.5
He Is PsychometricRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5