Titles you rated
1st KissRated ★ 4.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
All Hands on DeckRated ★ 4.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 4.0
The Long Good ByeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
AdamRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5- GravityRated ★ 4.0