Series
Ratings
77- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MonkRated ★ 3.5
MonkRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Surviving DeathRated ★ 4.0
- 더 인플루언서Rated ★ 1.5
MonkRated ★ 4.0- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Fool Me OnceRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.5

Boys Over FlowersRated ★ 4.0- 국가수사본부Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0