Series
Ratings
27
Megalo BoxRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5