Titles you rated
- The MechanismRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0

Rooftop PrinceRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 2.5
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0