Series
Ratings
18- Reacher Season 3Rated ★ 3.0
- Surf Girls Hawai'iRated ★ 4.0
- All Hail King JulienRated ★ 5.0
- ReacherRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Flight Attendant Season 1Rated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 3.5