Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
He Is PsychometricRated ★ 3.5- PossessedRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0