Movies
Ratings
1360- JulesRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5

AftersunRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Lost in StarlightRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 4.0- Back in ActionRated ★ 2.5
- Our Little SecretRated ★ 3.0
Back to BlackRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5