Series
Ratings
182- AemaRated ★ 2.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- CassandraRated ★ 3.0
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Temptation Island Season 5Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5

Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5- Emily in ParisRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5