Series
Ratings
149
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
IS <Infinite Stratos>Rated ★ 1.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Hanasaku IrohaRated ★ 4.5
Aria the OriginationRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 1.0
Dream Eater MerryRated ★ 2.0
Heaven's Lost Property: ForteRated ★ 3.5
TsuritamaRated ★ 3.5
Medaka BoxRated ★ 2.5
SakiRated ★ 4.0
Aria the NaturalRated ★ 3.5
Student Council's DiscretionRated ★ 3.0
Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 3.0
Gourmet Girl GraffitiRated ★ 3.0