Titles you rated
- House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Girl From NowhereRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Dating AroundRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0