Movies
Ratings
132
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5- National SecurityRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
For HorowitzRated ★ 2.5- The True-taste ShowRated ★ 3.5
- Death BellRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0